Állásajánlatok

Az alábbi pozíció betöltésére keresünk munkatársat

Irodai asszisztens

Feladatok:

  • Ügyvezető napi munkájának elősegítése
  • Napi irodai munkák ellátása ( számlázás, kapcsolattartás, dokumentálás, kintlévőség
    kezelés, logisztika és egyéb szervezések lebonyolítása)
  • Könyvelővel való kapcsolattartás

Követelmények:

  • kereskedelmi területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Irodai területen szerzett 2-3 éves tapasztalat (számlázás, pénzügyi ismeretek)
  • Aktív angol nyelvtudás (Továbbá orosz nyelvtudás előny)
  • Felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Rendszerben való gondolkodás
  • Ambiciózus beállítottság
  • Fejlődőképesség
  • Rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs hajlam
  • Problémamegoldó képesség
  • Szervezési készség

Előnyt jelent:

  • „B” kategóriás jogosítvány, saját autó

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • A hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Teljes körű betanítás